Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí  - Hosté Rozhodčí Vedoucí Pořadatelé
1. hrací den Skupina A
8.9. 16:40 No Name  - Florbal Roudnice ,,B Schejbal R., Beránek J. Beránek J. FbC Hornets
8.9. 17:50 Gardenline Litoměřice  - FbC Tornádo Perháč, Kovařík Beránek J. FbC Hornets
8.9. 19:00 FbC Hornets  - Veterans Bíbrlík, Schejbal R. Beránek J. FbC Tornádo
8.9. 20:10 Červený voči  - FbC Falcons LTM Bíbrlík, Beránek J. Beránek J. FbC Tornádo
1. hrací den Skupina B
15.9. 16:40 FbK Kondoři  - Dopijem a jdem Schejbal T., Bíbrlík Bíbrlík Papaya team
15.9. 17:50 FbC Vipers  - SK Štětí Hrdlička, Dvořák J. Bíbrlík Papaya team
15.9. 19:00 Woodoo team  - Papaya team Schejbal T., Bíbrlík Bíbrlík SK Štětí
15.9. 20:10 SH Tiikerit  - Enteria Nippers Spěvák, Bíbrlík Bíbrlík SK Štětí
2. hrací den Skupina A
22.9. 16:40 FbC Tornádo  - FbC Hornets Bíbrlík, Stach Koš Veterans
22.9. 17:50 Florbal Roudnice ,,B  - FbC Falcons LTM Pek, Kovařík Koš Veterans
22.9. 19:00 Veterans  - Červený voči Bíbrlík, Stach Koš FbC Falcons LTM
22.9. 20:10 No Name  - Gardenline Litoměřice Pek, Stach Koš FbC Falcons LTM
2. hrací den Skupina B
29.9. 16:40 SK Štětí  - Enteria Nippers Spěvák, Bíbrlík Bíbrlík Dopijem a jdem
29.9. 17:50 FbC Vipers  - FbK Kondoři Pek, Hrdlička Bíbrlík Dopijem a jdem
29.9. 19:00 Dopijem a jdem  - Woodoo team Pek, Bíbrlík Bíbrlík FbK Kondoři
29.9. 20:10 Papaya team  - SH Tiikerit Pek, Bíbrlík Bíbrlík FbK Kondoři
3. hrací den Skupina A
6.10. 16:40 Červený voči  - FbC Tornádo Bíbrlík, Perháč Hloušek Gardenline LTM
6.10. 17:50 FbC Hornets  - No Name Pek, Beránek J. Hloušek Gardenline LTM
6.10. 19:00 Gardenline Litoměřice  - Florbal Roudnice ,,B Pek, Kovařík Hloušek No Name
6.10. 20:10 FbC Falcons LTM  - Veterans Bíbrlík, Spěvák Hloušek No Name
3. hrací den Skupina B
13.10. 16:40 FbK Kondoři  - SK Štětí Hrdlička, Schejbal T. Schejbal T. SH Tiikerit
13.10. 17:50 Woodoo team  - FbC Vipers Pek, Bíbrlík Schejbal T. SH Tiikerit
13.10. 19:00 SH Tiikerit  - Dopijem a jdem Pek, Schejbal T. Schejbal T. FbC Vipers
13.10. 20:10 Enteria Nippers  - Papaya team Bíbrlík, Schejbal T. Schejbal T. FbC Vipers
4. hrací den Skupina A
20.10. 16:40 Florbal Roudnice ,,B  - Veterans Schejbal R., Beránek J. Beránek J. Červený voči
20.10. 17:50 FbC Tornádo  - FbC Falcons LTM Pek, Bíbrlík Beránek J. Červený voči
20.10. 19:00 No Name  - Červený voči Schejbal R., Beránek J. Beránek J. FbC Tornádo
20.10. 20:10 Gardenline Litoměřice  - FbC Hornets Bíbrlík, Beránek J. Beránek J. FbC Tornádo
4. hrací den Skupina B
27.10. 16:40 FbC Vipers  - SH Tiikerit Beránek L. , Bíbrlík Bíbrlík Papaya team
27.10. 17:50 Dopijem a jdem  - Enteria Nippers Beránek L. , Dvořák J. Bíbrlík Papaya team
27.10. 19:00 SK Štětí  - Papaya team Hrdlička, Bíbrlík Bíbrlík Enteria Nippers
27.10. 20:10 FbK Kondoři  - Woodoo team Spěvák, Bíbrlík Bíbrlík Enteria Nippers
5. hrací den Skupina A
3.11. 16:40 FbC Falcons LTM  - No Name Pek, Beránek J. Beránek J. Florbal Roudnice B
3.11. 17:50 Červený voči  - Gardenline Litoměřice Perháč, Beránek J. Beránek J. Florbal Roudnice B
3.11. 19:00 FbC Hornets  - Florbal Roudnice ,,B Bíbrlík, Kovařík Beránek J. Gardenline LTM
3.11. 20:10 Veterans  - FbC Tornádo Bíbrlík, Perháč Beránek J. Gardenline LTM
5. hrací den Skupina B
10.11. 16:40 SH Tiikerit  - FbK Kondoři Dvořák J. ml., Schejbal T. Schejbal T. FbC Vipers
10.11. 17:50 Woodoo team  - SK Štětí Pek, Schejbal T. Schejbal T. FbC Vipers
10.11. 19:00 Enteria Nippers  - FbC Vipers Pek, Dvořák J. Schejbal T. Woodoo team
10.11. 20:10 Papaya team  - Dopijem a jdem Spěvák, Bíbrlík Schejbal T. Woodoo team
6. hrací den Skupina A
17.11. 16:40 No Name  - Veterans Schejbal R., Beránek J. Hloušek FbC Falcons LTM
17.11. 17:50 Florbal Roudnice ,,B  - FbC Tornádo Pek, Stach Hloušek FbC Falcons LTM
17.11. 19:00 Gardenline Litoměřice  - FbC Falcons LTM Schejbal R., Bíbrlík Hloušek No Name
17.11. 20:10 FbC Hornets  - Červený voči Pek, Bíbrlík Hloušek No Name
6. hrací den Skupina B
24.11. 16:40 SK Štětí  - Dopijem a jdem Beránek L., Schejbal T. Schejbal T. Enteria Nippers
24.11. 17:50 Woodoo team  - SH Tiikerit Beránek L. , Schejbal T. Schejbal T. Enteria Nippers
24.11. 19:00 FbK Kondoři  - Enteria Nippers Spěvák, Bíbrlík Schejbal T. SH Tiikerit
24.11. 20:10 FbC Vipers  - Papaya team Spěvák, Bíbrlík Schejbal T. SH Tiikerit
7. hrací den Skupina A
1.12. 16:40 Červený voči  - Florbal Roudnice ,,B Bíbrlík, Perháč Koš Veterans
1.12. 17:50 FbC Falcons LTM  - FbC Hornets Bíbrlík, Kovařík Koš Veterans
1.12. 19:00 Veterans  - Gardenline Litoměřice Stach, Schejbal R. Koš FbC Hornets
1.12. 20:10 FbC Tornádo  - No Name Stach, Pek Koš FbC Hornets
7. hrací den Skupina B
8.12. 16:40 SH Tiikerit  - SK Štětí Hrdlička, Bíbrlík Bíbrlík FbK Kondoři
8.12. 17:50 Enteria Nippers  - Woodoo team Dvořák J. , Pek Bíbrlík FbK Kondoři
8.12. 19:00 Papaya team  - FbK Kondoři Stach, Pek Bíbrlík Woodoo team
8.12. 20:10 Dopijem a jdem  - FbC Vipers Stach, Bíbrlík Bíbrlík Woodoo team
1. hrací den Elite
15.12. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
15.12. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
15.12. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
15.12. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
1. hrací den Progress
22.12. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
22.12. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
22.12. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
22.12. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
2. hrací den Elite
5.1.2020 16:40 Tým X  - Tým Y ,
5.1.2020 17:50 Tým X  - Tým Y ,
5.1.2020 19:00 Tým X  - Tým Y ,
5.1.2020 20:10 Tým X  - Tým Y ,
2. hrací den Progress
12.1. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
12.1. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
12.1. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
12.1. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
3. hrací den Elite
19.1. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
19.1. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
19.1. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
19.1. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
3. hrací den Progress
26.1. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
26.1. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
26.1. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
26.1. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
4. hrací den Elite
2.2. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
2.2. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
2.2. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
2.2. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
4. hrací den Progress
9.2. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
9.2. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
9.2. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
9.2. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
5. hrací den Elite
16.2. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
16.2. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
16.2. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
16.2. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
5. hrací den Progress
1.3. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
1.3. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
1.3. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
1.3. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
6. hrací den Elite
8.3. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
8.3. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
8.3. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
8.3. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
6. hrací den Progress
15.3. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
15.3. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
15.3. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
15.3. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
7. hrací den Elite
22.3. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
22.3. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
22.3. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
22.3. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
7. hrací den Progress
29.3. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
29.3. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
29.3. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
29.3. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
Předkolo Play-off
5.4. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
5.4. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
1. zápasy čtvrtfinále
12.4. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
12.4. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
12.4. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
12.4. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
2. zápasy čtvrtfinále
19.4. 16:40 Tým X  - Tým Y ,
19.4. 17:50 Tým X  - Tým Y ,
19.4. 19:00 Tým X  - Tým Y ,
19.4. 20:10 Tým X  - Tým Y ,
1. zápasy semifinále
26.4. 18:00 Tým X  - Tým Y ,
26.4. 19:30 Tým X  - Tým Y ,
2. zápasy semifinále
3.5. 18:00 Tým X  - Tým Y ,
3.5. 19:30 Tým X  - Tým Y ,
zápas o 3. místo
9.5. 17:00 Tým X  - Tým Y ,
Finále Litoměřické Superligy
9.5. 18:30 Tým X  - Tým Y ,
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw