Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Litoměřická SUPERLIGA

PTýmZVRPVGOGB
1No Name1616002043632
2FbC Vipers1614022147928
3Veterans1614022238628
4Papaya team1611141359023
5FbC Hornets169341369021
6Woodoo team16100615412320
7Červený voči1691613811619
8SH Tiikerit1690710912718
9FbC Tornádo166287812314
10Enteria Nippers1661910916513
11Gardenline LTM1651108411211
12FbK Kondoři1650119612510
13FbC Falcons LTM16421011114610
14Dopijem a jdem1641111121809
15Florbal Roudnice ,,B"1624101131718
16Leitmeritz161312841875
17FbK Bizoni161114792233
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw