Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Litoměřická SUPERLIGA

PTýmZVRPVGOGB
1No Name1414001643128
2Veterans1412022047824
3FbC Vipers1311021856422
4Papaya team1511041318622
5FbC Hornets149231298020
6Woodoo team1490514211018
7SH Tiikerit148069310516
8Červený voči1471611011115
9Enteria Nippers1561810115513
10FbC Tornádo155287011912
11Gardenline LTM1441969959
12Dopijem a jdem144191011489
13FbC Falcons LTM14329941258
14FbK Kondoři144010771128
15Florbal Roudnice ,,B"142481051438
16Leitmeritz141310781685
17FbK Bizoni141112751983
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw