Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Elite

PTýmZVRPVGOGB
1No Name109101093428
2FbC Vipers109101276728
3Veterans108111106425
4Papaya team10604946718
5Červený voči10604777318
6Dopijem a jdem10604858818
7Woodoo team105141009116
8FbC Hornets10316849710

Progress

PTýmZVRPVGOGB
1Gardenline Litoměřice9414475813
2FbC Falcons LTM9414637713
3Enteria Nippers922565888
4SH Tiikerit922561858
5FbK Kondoři921656817
6FbC Tornádo920743616
7Florbal Roudnice ,,B910851973
8SK Štětí902748922


Skupina A

PTýmZVRPVGOGB
1No Name7610722019
2Veterans7610824319
3Červený voči7403474912
4FbC Hornets7313595210
5FbC Falcons LTM730440589
6Gardenline Litoměřice721434527
7FbC Tornádo710635543
8Florbal Roudnice ,,B710640813

Skupina B

PTýmZVRPVGOGB
1FbC Vipers7610864619
2Dopijem a jdem7601634918
3Papaya team7502693115
4Woodoo team7412745713
5SH Tiikerit721445647
6FbK Kondoři711543654
7Enteria Nippers702542752
8SK Štětí702538732
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2020 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw