Litoměřická florbalová superliga lfp

Spolek LFP

Výsledky

Finále
12.5., 17:30 No Name Veterans 3 : 4
zápas o 3. místo
12.5., 16:00 FbC Vipers Woodoo team 8 : 13
2. zápasy semifinále
6.5., 18:00 Woodoo team Veterans 3 : 10
6.5., 19:30 FbC Vipers No Name 2 : 7
1. zápasy semifinále
29.4., 18:00 Veterans Woodoo team 6 : 5
29.4., 19:30 No Name FbC Vipers 4 : 4
2. zápasy čtvrtfinále
22.4., 16:40 Woodoo team FbC Hornets 9 : 3
22.4., 17:50 Papaya team Veterans 7 : 4
22.4., 19:00 Červený voči FbC Vipers 5 : 12
22.4., 20:10 Enteria Nippers No Name 2 : 6
1. zápasy čtvrtfinále
15.4., 16:40 FbC Hornets Woodoo team 5 : 0
15.4., 17:50 Veterans Papaya team 11 : 4
15.4., 19:00 No Name Enteria Nippers 2 : 2
15.4., 20:10 FbC Vipers Červený voči 13 : 4
14. hrací den Progress
8.4., 16:40 Florbal Roudnice FbK Bizoni 16 : 19
8.4., 17:50 Červený voči FbK Kondoři 6 : 3
8.4., 19:00 Maxxwin Panthers Gardenline LTM 4 : 12
8.4., 20:10 FbC Tornádo Leitmeritz Fist 6 : 6
14. hrací den Elite
1.4., 16:40 Enteria Nippers FbC Hornets 2 : 18
1.4., 17:50 Papaya team Veterans 5 : 8
1.4., 19:00 Woodoo team FbC Falcons LTM 28 : 4
1.4., 20:10 No Name FbC Vipers 8 : 5
13. hrací den Progress
25.3., 16:40 Gardenline LTM FbC Tornádo 4 : 4
25.3., 17:50 Leitmeritz Fist Florbal Roudnice 8 : 11
25.3., 19:00 FbK Kondoři Maxxwin Panthers 2 : 10
25.3., 20:10 FbK Bizoni Červený voči 6 : 17
13. hrací den Elite
18.3., 16:40 Veterans No Name 7 : 3
18.3., 17:50 FbC Vipers Woodoo team 5 : 7
18.3., 19:00 FbC Hornets Papaya team 8 : 7
18.3., 20:10 FbC Falcons LTM Enteria Nippers 11 : 8
12. hrací den Progress
11.3., 16:40 Leitmeritz Fist Gardenline LTM 4 : 7
7.1., 17:50 Maxxwin Panthers FbK Bizoni 16 : 4
11.3., 19:00 FbC Tornádo FbK Kondoři 2 : 7
11.3., 20:10 Florbal Roudnice Červený voči 9 : 9
12. hrací den Elite
4.3., 16:40 FbC Falcons LTM FbC Vipers 8 : 9
4.3., 17:50 No Name FbC Hornets 8 : 5
4.3., 19:00 Enteria Nippers Papaya team 5 : 11
4.3., 20:10 Woodoo team Veterans 3 : 8
11. hrací den Progress
25.2., 16:40 Gardenline LTM Florbal Roudnice 9 : 3
25.2., 17:50 FbK Bizoni FbC Tornádo 4 : 4
25.2., 19:00 FbK Kondoři Leitmeritz Fist 14 : 7
25.2., 20:10 Červený voči Maxxwin Panthers 12 : 2
11. hrací den Elite
18.2., 16:40 Papaya team No Name 4 : 14
18.2., 17:50 Veterans FbC Falcons LTM 18 : 3
18.2., 19:00 FbC Hornets Woodoo team 9 : 9
18.2., 20:10 FbC Vipers Enteria Nippers 19 : 8
10. hrací den Progress
11.2., 17:50 Leitmeritz Fist FbK Bizoni 12 : 15
11.2., FbC Tornádo Červený voči 4 : 11
11.2., 19:00 Florbal Roudnice Maxxwin Panthers 4 : 8
11.2., 20:10 Gardenline LTM FbK Kondoři 5 : 2
10. hrací den Elite
4.2., 16:40 FbC Vipers Veterans 11 : 9
4.2., 17:50 Woodoo team Papaya team 9 : 7
4.2., 19:00 FbC Falcons LTM FbC Hornets 4 : 11
4.2., 20:10 Enteria Nippers No Name 8 : 16
9. hrací den Progress
28.1., 16:40 FbK Kondoři Florbal Roudnice 8 : 7
28.1., 17:50 FbK Bizoni Gardenline LTM 3 : 9
28.1., 19:00 Červený voči Leitmeritz Fist 15 : 0
28.1., 20:10 Maxxwin Panthers FbC Tornádo 8 : 2
9. hrací den Elite
21.1., 16:40 Papaya team FbC Falcons LTM 10 : 3
21.1., 17:50 No Name Woodoo team 3 : 2
21.1., 19:00 Veterans Enteria Nippers 16 : 7
21.1., 20:10 FbC Hornets FbC Vipers 8 : 8
8. hrací den Progress
14.1., 16:40 Leitmeritz Fist Maxxwin Panthers 1 : 13
14.1., 17:50 Florbal Roudnice FbC Tornádo 1 : 4
14.1., 19:00 Gardenline LTM Červený voči 1 : 15
14.1., 20:10 FbK Kondoři FbK Bizoni 10 : 6
8. hrací den Elite
7.1., 16:40 Enteria Nippers Woodoo team 5 : 0
7.1., 19:00 FbC Falcons LTM No Name 6 : 15
7.1., 19:00 FbC Vipers Papaya team 5 : 0
7.1., 20:10 Veterans FbC Hornets 10 : 7
7. hrací den Progress
17.12., 16:40 Gardenline LTM Maxxwin Panthers 4 : 7
17.12., 17:50 FbK Kondoři Červený voči 2 : 8
17.12., 19:00 FbK Bizoni Florbal Roudnice 15 : 10
17.12., 20:10 Leitmeritz Fist FbC Tornádo 3 : 9
7. hrací den Elite
10.12., 16:40 Veterans Papaya team 8 : 5
10.12., 17:50 FbC Falcons LTM Woodoo team 7 : 16
10.12., 19:00 FbC Vipers No Name 2 : 5
10.12., 20:10 FbC Hornets Enteria Nippers 11 : 7
6. hrací den Progress
3.12., 16:40 Červený voči FbK Bizoni 7 : 7
3.12., 17:50 FbC Tornádo Gardenline LTM 2 : 9
3.12., 19:00 Florbal Roudnice Leitmeritz Fist 11 : 5
3.12., 20:10 Maxxwin Panthers FbK Kondoři 8 : 3
6. hrací den Elite
26.11., 16:40 Enteria Nippers FbC Falcons LTM 15 : 4
26.11., 17:50 Woodoo team FbC Vipers 11 : 16
26.11., 19:00 Papaya team FbC Hornets 12 : 6
26.11., 20:10 No Name Veterans 6 : 4
5. hrací den Progress
19.11., 16:40 FbK Kondoři FbC Tornádo 7 : 5
19.11., 17:50 FbK Bizoni Maxxwin Panthers 6 : 13
19.11., 19:00 Červený voči Florbal Roudnice 3 : 3
19.11., 20:10 Gardenline LTM Leitmeritz Fist 8 : 6
5. hrací den Elite
12.11., 16:40 Papaya team Enteria Nippers 16 : 4
12.11., 17:50 FbC Hornets No Name 2 : 9
12.11., 19:00 Veterans Woodoo team 7 : 2
12.11., 20:10 FbC Vipers FbC Falcons LTM 26 : 7
4. hrací den Progress
5.11., 16:40 Maxxwin Panthers Červený voči 2 : 3
5.11., 17:50 Leitmeritz Fist FbK Kondoři 3 : 5
5.11., 19:00 FbC Tornádo FbK Bizoni 7 : 4
5.11., 20:10 Florbal Roudnice Gardenline LTM 5 : 11
4. hrací den Elite
29.10., 16:40 No Name Papaya team 4 : 8
29.10., 17:50 FbC Falcons LTM Veterans 2 : 13
29.10., 19:00 Woodoo team FbC Hornets 16 : 17
29.10., 20:10 Enteria Nippers FbC Vipers 8 : 16
3. hrací den Progress
22.10., 16:40 FbK Kondoři Gardenline LTM 3 : 5
22.10., 17:50 Červený voči FbC Tornádo 7 : 4
22.10., 19:00 Maxxwin Panthers Florbal Roudnice 12 : 3
22.10., 20:10 FbK Bizoni Leitmeritz Fist 15 : 4
3. hrací den Elite
15.10., 16:40 Veterans FbC Vipers 8 : 12
15.10., 17:50 FbC Hornets FbC Falcons LTM 16 : 2
15.10., 19:00 No Name Enteria Nippers 8 : 3
15.10., 20:10 Papaya team Woodoo team 6 : 12
2. hrací den Progress
8.10., 16:40 Leitmeritz Fist Červený voči 6 : 11
8.10., 17:50 Gardenline LTM FbK Bizoni 8 : 5
8.10., 19:00 Florbal Roudnice FbK Kondoři 3 : 10
8.10., 20:10 FbC Tornádo Maxxwin Panthers 3 : 9
2. hrací den Elite
1.10., 16:40 FbC Vipers FbC Hornets 9 : 7
1.10., 17:50 Enteria Nippers Veterans 3 : 20
1.10., 19:00 FbC Falcons LTM Papaya team 11 : 20
1.10., 20:10 Woodoo team No Name 6 : 8
1. hrací den Progress
24.9., 16:40 FbC Tornádo Florbal Roudnice 7 : 1
24.9., 17:50 Maxxwin Panthers Leitmeritz Fist 11 : 8
24.9., 19:00 Červený voči Gardenline LTM 10 : 3
24.9., 20:10 FbK Bizoni FbK Kondoři 5 : 7
1. hrací den Elite
17.9., 16:40 Woodoo team Enteria Nippers 13 : 7
17.9., 17:50 No Name FbC Falcons LTM 13 : 2
17.9., 19:00 Papaya team FbC Vipers 2 : 12
17.9., 20:10 FbC Hornets Veterans 5 : 5
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw