Litoměřická florbalová superliga lfp

LFP Lovosice

Výsledky

13.hrací den
9.12., 16:40 FbC Hornets No Name 0 : 6
9.12., 17:50 Papaya team Woodoo team 3 : 5
9.12., 19:00 FbK Kondoři Dopijem a jdem 5 : 8
9.12., 20:10 Enteria Nippers Veterans 3 : 18
12. hrací den
2.12., 16:40 Florbal Roudnice ,,B" Veterans 10 : 19
2.12., 17:50 FbC Vipers Leitmeritz 23 : 4
2.12., 19:00 FbC Tornádo FbC Falcons LTM 5 : 4
2.12., 20:10 FbK Bizoni Enteria Nippers 4 : 13
11. hrací den
25.11., 16:40 Leitmeritz Gardenline LTM 3 : 10
25.11., 17:50 Veterans FbC Hornets 11 : 7
25.11., 19:00 No Name Papaya team 10 : 2
25.11., 20:10 Woodoo team FbC Vipers 9 : 5
10. hrací den
18.11., 16:40 SH Tiikerit Gardenline LTM 8 : 4
18.11., 17:50 Červený voči FbC Tornádo 8 : 1
18.11., 19:00 FbC Falcons LTM FbK Kondoři 6 : 7
18.11., 20:10 Enteria Nippers Florbal Roudnice ,,B" 8 : 8
9. hrací den
11.11., 20:10 Papaya team Veterans 6 : 10
11.11., 17:50 FbC Vipers No Name 3 : 10
11.11., 19:00 Enteria Nippers Leitmeritz 11 : 3
11.11., 16:40 FbC Hornets FbK Bizoni 21 : 5
8. hrací den
4.11., 16:40 Leitmeritz SH Tiikerit 4 : 5
4.11., 17:50 Gardenline LTM FbC Falcons LTM 9 : 9
4.11., 19:00 Florbal Roudnice ,,B" Dopijem a jdem 12 : 14
4.11., 20:10 FbC Tornádo Papaya team 5 : 12
7. hrací den
28.10., 16:40 No Name Woodoo team 19 : 1
28.10., 17:50 FbK Bizoni Papaya team 2 : 9
28.10., 19:00 Veterans FbC Vipers 8 : 9
28.10., 20:10 Florbal Roudnice ,,B" FbC Hornets 6 : 6
6. hrací den
21.10., 16:40 FbC Hornets FbC Tornádo 6 : 5
21.10., 17:50 Enteria Nippers FbK Kondoři 8 : 6
21.10., 19:00 Červený voči Gardenline LTM 4 : 2
21.10., 20:10 Leitmeritz Dopijem a jdem 9 : 11
5. hrací den
14.10., 16:40 FbC Vipers FbK Bizoni 24 : 4
14.10., 17:50 Woodoo team Dopijem a jdem 9 : 7
14.10., 19:00 No Name Leitmeritz 19 : 4
14.10., 20:10 Papaya team Florbal Roudnice ,,B" 6 : 4
4. hrací den
7.10., 16:40 Leitmeritz FbC Falcons LTM 6 : 6
7.10., 17:50 SH Tiikerit Červený voči 6 : 10
7.10., 19:00 Gardenline LTM Enteria Nippers 3 : 4
7.10., 20:10 FbK Kondoři FbC Hornets 2 : 8
3. hrací den
30.9., 16:40 Veterans No Name 3 : 7
30.9., 17:50 FbC Tornádo Enteria Nippers 2 : 5
30.9., 19:00 FbK Bizoni Woodoo team 8 : 19
30.9., 20:10 Papaya team Dopijem a jdem 20 : 4
2. hrací den
23.9., 16:40 Papaya team FbK Kondoři 5 : 3
23.9., 17:50 FbC Hornets Gardenline LTM 8 : 4
23.9., 19:00 Enteria Nippers SH Tiikerit 5 : 8
23.9., 20:10 Červený voči FbC Falcons LTM 11 : 5
1. hrací den
16.9., 16:40 Woodoo team Florbal Roudnice ,,B" 17 : 5
16.9., 17:50 FbC Vipers FbC Tornádo 18 : 2
16.9., 19:00 Veterans Leitmeritz 28 : 6
16.9., 20:10 No Name FbK Bizoni 18 : 3
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw